MUELLER GROUP Sp. z o.o.

Zadzwon: 608 665 464 lub (77) 547 43 78 Strefa Klienta
 

O firmie

Kancelaria księgowo-podatkowa Bernadeta Mueller jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. To przedsiębiorstwo rodzinne ciągle rozwijające się wraz z dynamicznymi zmianami w prawie podatkowym. Stawiamy sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Bernadeta Mueller – właścicielka biura jest osobą posiadającą wieloletnie
doświadczenie
w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Ukończyła 3-letnie studia wyższe zawodowe w zakresie Finanse i Rachunkowość i 2-letnie uzupełniające studia magisterskie w zakresie Zarządzanie Finansami i Rachunkowość Zarządcza na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego, oraz studia podyplomowe w zakresie Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Posiada wymagane ustawowo uprawnienia oraz Certyfikat Księgowy Nr 46554/2010 wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W 2016 roku firma związała się z spółką MUELLER GROUP Sp. z o.o. w celu rozszerzenia palety usług oferowanych Klientom i świadczenia ich na jeszcze wyższym poziomie.

Kadra MUELLER GROUP Sp. z o.o. to młody, energiczny i ambitny zespół składający się z specjalistów w dziedzinie rachunkowości, ekonomii oraz kadr i płac.

Zapraszamy do współpracy

Certyfikat MF

Certyfikat Ministerwa Finansów - kliknij by powiększyć

Kliknij na zdjęcie by powiększyść.